KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16034180
nr 1603 4180
Akvareller
2 st, Kina, 1900-tal. Signerade, yttermått inklusive ram: 60x26 - 26x60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 mars 2024
kl 19:26:33
300 kr